Chciałam opisywać tendencje nadchodzącego sezonu F/W 2013/2014, ale zdałam sobie sprawę, że coś innego zaprząta moją uwagę. Bardzo lubię obserwować kobiety. Chodząc ulicami odczuwam przygnębienie. Niestety większość z nas miota się między tym co na topie, a tym co już dawno nie. Między fasonami, kolorami, dodatkami, fryzurami, makijażem. Myślę, że bardzo wiele elementów wpływa na to ,że jesteśmy totalnie pogubione. Pytanie, które przychodzi mi do głowy, to co zrobić żeby to zmienić. Szukajmy pomocy. Chciejmy czuć się lepiej, wyglądać lepiej. Chciejmy być lepiej postrzegane. Nie bójmy i nie krępujmy się szukać pomocy. Jeżeli uważacie, że ktokolwiek mógłby Wam szczerze i z zaangażowaniem pomóc, to bez wahania sięgajcie po tę pomoc. Przecież mamy tylko jedno życie. Wiem, że to dość banalne powiedzenie, ale dotyczy każdej dziedziny naszego Tu i Teraz. Wyglądajmy dobrze, czujmy się wspaniale, bądźmy odważne, otwarte i pragnijmy zmian. Co najważniejsze przechodźmy do czynów.
Zapewne zastanawiacie się dlaczego bezustannie korzystam ze stylizacji dwóch sieciówek: Zara i Topshop. Robię to z pełnym przekonaniem, ponieważ te dwie sieci absolutnie wpasowują się w tendencje aktualnych sezonów. Moje drogie czego byście nie kupił w tych sklepach, z całą pewnością nie będzie to gafą. Jeżeli macie problem z własną inwencją w zestawianiu różnych rzeczy, to nie wstydźcie się kupować te zestawy, które proponuje sieć. W tej kwestii ukłon w stronę Zara. Problemem może być dla Was fason lub krój. Ja stosuję zasadę, która sprawdza się również w innych obszarach życia. Zasada ta dotyczy tego, że jeżeli mam najmniejsze wątpliwości, to znaczy, że to nie to. Jeszcze jedna myśl zaprząta moją uwagę. Ratujmy również nasze mamy i babcie. Drogie Panie niech niedziela nie będzie tylko tym dniem, gdy chcemy wyglądać pięknie, elegancko i zadbanie. Niech niedziela będzie również każdego innego dnia tygodnia.
Pozdrawiam
K
I wanted to write about trends in the upcoming F/W 2013/2014 season, but I realized that something else bothering me. I like to watch women. When I am walking through streets I feel sorrow. Unfortunately, most of us can’t decide what's hot and what is not. Between fashions, colors, accessories, hairstyles, makeup. I think a lot of elements affect the fact that we are totally getting lost. The question is what to do to change it. Start looking for help. Want to feel better, look better. Want to be better perceived. Do not be afraid and do not be embarrassed to look for help. If you think that anyone can honestly and with commitment help you, ask for it without hesitation. After all, we have only one life. I know it's fairly trivial to say, but it applies to every area of our here and now. Look good, feel wonderful, be brave, open and look for changes. The most important is to realize it.
Perhaps you are wondering why am I constantly using the styling of two chain stores: Zara and Topshop. I do it with conviction, because these two networks completely fit into the current trends seasons. My dears, anything you can buy in these shops, it certainly wont not be a blunder. If you have a problem with creativity in the compilation of different clothes, do not be ashamed to buy these outfits, which are proposed by a network. In this regard, a nod to Zara. The problem for you might be fashion and style. I have the rule which works well in other areas of life. This rule is that if I have the slightest doubt, it means that it is not it. Another thought is bothering me. Let us save our mothers and grandmothers. Ladies, Sunday is not the only day when you should look beautiful and elegant. Let Sunday will be every day of the week.
Regards
K
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz