4.06.2013

modowy "sezon ogórkowy"/ The fashion "silly season"



Kiedy nie ma o czym mówić, ja milczę. Myślę, że właśnie taki moment mamy w tym sezonie. Wszystko zostało powiedziane i pokazane. Garderoba wzbogaciła się o nowości. Nic tylko pozostało się cieszyć tym co mamy. Mam na myśli nie tylko modę, ale przede wszystkim naszą codzienność. Może to jest ta chwila, gdy mogłybyśmy skupić się na sobie. Odpocząć, pomyśleć o tym czego pragniemy, co nas cieszy. Myślę, że to ten czas, aby nacieszyć się tym co tu i teraz. Nie zaprzątajcie sobie głowy tym co będzie.

Pozdrawiam

K



When there is nothing to say, I am silent. I think now that's the moment of this season. Everything has been said and shown. Wardrobe extended by new clothes. Now we can enjoy what we have. I mean, not only fashion, but also our everyday lives. Maybe this is the moment when we could focus on ourselves. Relax, think about what we want, what makes us happy. I think this is the time to enjoy what is here and now. Never mind what will be.



Regards

K

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz