Kiedy
nie ma o czym mówić, ja milczę. Myślę, że właśnie taki moment mamy w
tym sezonie. Wszystko zostało powiedziane i pokazane. Garderoba
wzbogaciła się o nowości. Nic tylko pozostało się cieszyć tym co mamy.
Mam na myśli nie tylko modę, ale przede wszystkim naszą codzienność.
Może to jest ta chwila, gdy mogłybyśmy skupić się na sobie. Odpocząć,
pomyśleć o tym czego pragniemy, co nas cieszy. Myślę, że to ten czas,
aby nacieszyć się tym co tu i teraz. Nie zaprzątajcie sobie głowy tym co
będzie.
Pozdrawiam
K
When
there is nothing to say, I am silent. I think now that's the moment of
this season. Everything has been said and shown. Wardrobe extended by
new clothes. Now we can enjoy what we have. I mean, not only fashion,
but also our everyday lives. Maybe this is the moment when we could
focus on ourselves. Relax, think about what we want, what makes us
happy. I think this is the time to enjoy what is here and now. Never
mind what will be.
Regards
K
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz